Горнолыжные курорты Украины

Отзывы о горнолыжных курортах Украины

Найти курорт:


14.03.2013 аня
Плай
Всем привет. Сегодня был заезд с Плая. Погода прекрасная. Были на горе в 8 утра. Красота. , склон чистый, полет отличный. В Плае мы третий год, все остальные года были на Буковели. Плай прикольний спокойного семейного отдыха.


04.03.2013 Оксана
Плай
Побували 09.03.2013 р. Але хочу висловити свої незадоволення. Вже вдруге намагаємось потрапити на цю гору, і кожен раз виникають проблеми із заїздом на територію Плаю. Минулого разу стояли у величезній черзі на трасі, потім розвернулись і поїхали на іншу гору. А вчора просто закрили шлагбаумом вїзд, пояснюючи, що немає місця. Хоча на схилі було абсолютно пусто. Охоронці - хами, крім того просто нам пропонували не приїжджати туди. Цікаво чи адміністрація цікавиться рівнем роботи цих хамів. Крім цього машину немає де поставити. Нам запропонували поставити машину просто у болото. Ну звичайно, потім прийшлось як сусідську машину з болота витятувати, так і свою. По вуха у лайні. Скажіть для чого будувати церкву, а елементарної стоянки для авто не перебачити. А вартість денного абонементу коштує 300 грн, коли спускатись майже ніде. Їдьте на Буковель. Це просто не місце для комфортного катання та відпочинку.


01.03.2013 Михайло
Плай
Доброго дня шановні читачі форуму, я сам з Закарпаття буваю на плаю кожні вихідні ось, що я вам можу описатим про це місце. О 9-й ранку я приходжу на парковку з я коїсь причини на мене має кричати місний абориген і вказувати де мені паркуватися і як, який з роду не бачив і навіть поняття не має, що таке автомобіль і як воно їде, а підвищувати голос та що там, кричати і дивитися на мене з озвірівшим поглядом він вміє. далі починається Гімн України таке враження що дядько бандера десь з лісу виглядає, шановні я ж не на параді, а прийшов відпочивати за свої гроші, так я Українець, але слухаючи за цілий день одну і туж саму музику до вечора я починаю задумовуватись чи хочу я бути Українцем, вихід є:1)беріть приклад з буковелю там музику чути тільки на підйомнику і тихіше, а також там іде опитування яку музику народ хоче слухати . 2)Краще тишина ніж ваші ті армійські боркала які ніколи нажаль не згорають. На підйомниках, ці картки я взагалі про них мовчу, а також при висадці з підйомника крісло може вас шарахнути по дупі тому що місцеві перци роблять все навпаки тобто роблять антиуклон це мені треба встати з крісла і втікати від нього щодуху та ще й вгору, зійшовши з підйомника можна на самій вершині побачити кафе, та яке там побачити відчути на запах після якого апетит зовсім пропадає ну робіть щось з тими відходами . Шановна адміністрація гк Плай давайти ми вам скинемся на квиток у Буковель, щоб ви зробили висновок для себе і хочаб на 50% виконували того сервісу, що там, а ціни у вас як у Буковелі.

p.s водій Михайло з Закарпаття )))


10.02.2013 Анатолий
Мигове
Отдыхали с женой в Мигово в этом году.
Принципиально не стали селиться на базе.
От знакомых узнали об одной калыбе:
У хозяина 6 комнат с отличным ремонтом на выбор.
проживание 100-120грн в день,как договоришся.

Мы договорились 120 с завтраком,так они нам помимо завтрака еще так предоставляли свои домашние продукты.

Вообщем жили с настоящим Карпатским колоритом.


15.12.2013 Володимир
Плай
Був сьогодні-відкрив сезон.Непогано осніжено.Добре заратрачено.Но-кріселка підйомника мокрі,деякі покриті густим шаром снігу,і за якихось 300 (триста).грн ти з великим "задоволенням" піднімаєшся на гору.Після третього підйому прийшлось припинити відкриття сезону.Працівники підйомнику сказали,що спинки опускати не будуть,чистити теж не будуть і взагалі ніякого адміністратора в неділю немає і вони мають все в сраці(цитата).От такий курорт.


04.11.2013 Алексей
Подобовець
Ребята, нету гор Пилипец и Подобовец. это названия сел. Гора Гемба - ГК Пилипец, Гора Великий Верх - ГК Подобовец. А так да, место отличное, но инфраструктура пока хромает сильно.


29.05.2013 Маргарита
Мигове
дуже сподобалось, булі на травневі свята, кухня просто супер, недивлячись на тещо, кафешка була зачинена, снідали комплексами на вибір, для діток дуже гарне меню підібрали))персоналу велике спасибі за привітність, розсіяли наше уявлення про хамське обслуговування))Обовязково приїдемо ще в літку))


25.03.2013 Киска
Мигове
В Мигово нам очень понравилось. Там нормальные цены, красивые номера, обслуживание отличное. Вообшем притензий нет.


14.03.2013 Иван
Яремче
Карпаты это уже супер,а Яремча это жемчужена карпат и Черемоша,люблю цей край больше жизни, слава украине.


11.03.2013 mambur
Славське
Таксисты в Славсько такие, что Одесские отдыхают. Подвозивший с вокзала к дяде Мише таксист Микола Миколайович и сам дядя Миша между собой рассорились от жадности. В итоге оба обратно везти отдыхающих отказались. Был риск опоздать на поезд. Мобильный интернет помог найти адекватный трансфер, хотя 8 из 9 объявлений также подзаработать отказались. За сезон таксисты перебрали денег.

Отзывы туристов: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24