Горнолыжные курорты Украины

Плай - горнолыжный курорт

Найти курорт:

Горнолыжный отдых на курорте Плай. Пансионаты и базы отдыха. Карты лыжных спусков и подъемников.
Карта Плай горнолыжный курорт Адрес:
с.Плав'я, Сколівський р-н, Львівська область

Расстояние по прямой, Плай:
- от Ужгорода 82 км
- от Ивано-Франковска 104 км
- от Киева 568 км


погода Плайпогода Плай
Погода Плай


Отзывы о горнолыжном курорте Плай

29.10.2014 Ганна x
Хто святкував Новий рік в Плаї, поділіться враженнями.


21.12.2013 МАСЯ x
Були 14.12.2013 як раз в перший день відкриття! Відпочивали в СПРА - Центрі. Все дуже сподобалось. Басейн суппер, турботливий персонал,директор піклується про кожного клієнта, щоб йому було комфортно. Відвідала косметолога Уляна здається, враженння неймовірні! Година повного щастя і релаксу. Для дитини є окремий басейн, досточки та пояс для плавання.


14.03.2013 аня x
Всем привет. Сегодня был заезд с Плая. Погода прекрасная. Были на горе в 8 утра. Красота. , склон чистый, полет отличный. В Плае мы третий год, все остальные года были на Буковели. Плай прикольний спокойного семейного отдыха.


04.03.2013 Оксана x
Побували 09.03.2013 р. Але хочу висловити свої незадоволення. Вже вдруге намагаємось потрапити на цю гору, і кожен раз виникають проблеми із заїздом на територію Плаю. Минулого разу стояли у величезній черзі на трасі, потім розвернулись і поїхали на іншу гору. А вчора просто закрили шлагбаумом вїзд, пояснюючи, що немає місця. Хоча на схилі було абсолютно пусто. Охоронці - хами, крім того просто нам пропонували не приїжджати туди. Цікаво чи адміністрація цікавиться рівнем роботи цих хамів. Крім цього машину немає де поставити. Нам запропонували поставити машину просто у болото. Ну звичайно, потім прийшлось як сусідську машину з болота витятувати, так і свою. По вуха у лайні. Скажіть для чого будувати церкву, а елементарної стоянки для авто не перебачити. А вартість денного абонементу коштує 300 грн, коли спускатись майже ніде. Їдьте на Буковель. Це просто не місце для комфортного катання та відпочинку.


01.03.2013 Михайло x
Доброго дня шановні читачі форуму, я сам з Закарпаття буваю на плаю кожні вихідні ось, що я вам можу описатим про це місце. О 9-й ранку я приходжу на парковку з я коїсь причини на мене має кричати місний абориген і вказувати де мені паркуватися і як, який з роду не бачив і навіть поняття не має, що таке автомобіль і як воно їде, а підвищувати голос та що там, кричати і дивитися на мене з озвірівшим поглядом він вміє. далі починається Гімн України таке враження що дядько бандера десь з лісу виглядає, шановні я ж не на параді, а прийшов відпочивати за свої гроші, так я Українець, але слухаючи за цілий день одну і туж саму музику до вечора я починаю задумовуватись чи хочу я бути Українцем, вихід є:1)беріть приклад з буковелю там музику чути тільки на підйомнику і тихіше, а також там іде опитування яку музику народ хоче слухати . 2)Краще тишина ніж ваші ті армійські боркала які ніколи нажаль не згорають. На підйомниках, ці картки я взагалі про них мовчу, а також при висадці з підйомника крісло може вас шарахнути по дупі тому що місцеві перци роблять все навпаки тобто роблять антиуклон це мені треба встати з крісла і втікати від нього щодуху та ще й вгору, зійшовши з підйомника можна на самій вершині побачити кафе, та яке там побачити відчути на запах після якого апетит зовсім пропадає ну робіть щось з тими відходами . Шановна адміністрація гк Плай давайти ми вам скинемся на квиток у Буковель, щоб ви зробили висновок для себе і хочаб на 50% виконували того сервісу, що там, а ціни у вас як у Буковелі.

p.s водій Михайло з Закарпаття )))


15.12.2013 Володимир x
Був сьогодні-відкрив сезон.Непогано осніжено.Добре заратрачено.Но-кріселка підйомника мокрі,деякі покриті густим шаром снігу,і за якихось 300 (триста).грн ти з великим "задоволенням" піднімаєшся на гору.Після третього підйому прийшлось припинити відкриття сезону.Працівники підйомнику сказали,що спинки опускати не будуть,чистити теж не будуть і взагалі ніякого адміністратора в неділю немає і вони мають все в сраці(цитата).От такий курорт.


09.01.2013 Инна x
Всем привет. Сегодня был заезд с Плая. Погода прекрасная. Были на горе в 8 утра. Красота. Оюдей нету, склон чистый, полет отличный. В Плае мы третий год, все остальные года были на Буковели. Плай доя спокойного семейного отдыха.30.12.2012 vas x
Плай відкрито і на перший погляд не все так погано, є абонементи не тільки денні,можна придбати на пів дня в кого немає бажання кататись весь день. На парковці для бажаючих пропонують житло, попадається досить хороше житло. Снігу на даний час вистачає, в навколишніх базах горки без снігу. Буде щось цікаве пишіть.


15.12.2012 майкал x
Плай поки незробите розумний денний абонемент ми як і минулого року до вас не поїдемо.Люди їдьте на КРАСІЮ там все СУПЕР ну а БУКОВЕЛЬ взагалі БОМБА.Це ж сміх Плай дорощий за Буковель.


24.02.2012 андрій x
Не пускають з санками на підйомник. Стоять в червоних накидках і кажуть не мож. А поряд навіть без лиж будь -ласка. Та я всім буду казати щоб туди не їхали. Нехай пусті крісла катаються.


21.02.2012 Bugrim x
Был 20. 02. 2012. Наконец то поставили абонемент 250 / 200гр. Приехали с утра. Моя жена съехала 1 раз на бугеле, После чего на креслерной мне заблокировало карточку. За 1 подъём - 200гр. Да и что за преступление если во время моего катания на мою карточку моя - же супруга (или мой ребёнок) - как начинающий несколько раз за день поднимется на бугеле. И таких жертв в этот понедельник только с утра собралось около 15 человек. Особенно целый микроавтобус, откудато из далека приехали - половина детей - всем обрубало. Администратор указал всем на правила - которые напечатаны на карточке в окне кассы - по которым они ответственности не несут и деньги не возвращают. Я приехал отдохнуть, а от меня ктото требует изучение и соблюдение правил ограничивающих мою свободу. При этом администратор заверял, что ни он, ни кассирша не могут ни разблокировать карту ни вернуть деньги так как по указанию хозяина, который находится в Киеве, была введена такая программа и они ничего не могут поделать, а недовольные пусть обращаются к хозяину. При этом на креселку со стороны не проходя через турникет постоянно подсаживаются свои - со своих сёл, сваты, браты.
Народ ни кому нет гарантии что вы им не понравитесь и они вам не заблокируют карту. Моему коллеге администратор в догонку грозился установить ещё с десяток камер чтоб следить за теми кто передаёт карточку и блокировать их.
Вы приехали отдохнуть а за Вами следят.
Мужичёк учил соего ребёнка кататься - инструктора запретили ему и с помощью охраны
грозились вытурить с территории так как обучать может только инструктор. Мне интересно хоть один инструктор имеет какой нибудь разряд либо диплом.
Да конечо Плай построен для семейного (разного уровня) посетителя всё там есть достаточно удобно просторно возле трассы.
Больше я на Плай ни ногой.
К стати трасса на Плаю укатана только одна. Остальные трассы дикие - только для любителей - попрыгунчиков.
Вторая креселка к этим трассам не вкючается. Любители переезжают туда сами на своих двоих - за что платить такие деньги.
Цены самые высокие. Ребята есть: Красия,/ Буковэль конечно,/ новая креселка на параалимпийском комплексе - правда они там в стадии открытия,не всегда ещё работает.
Так что хвалить Плай и не за что. Просто на безрыбъе и рак рыба.


23.02.2012 Федір x
Все супер. Цены доступные. Все по желанию. Мы вообще не первый раз. Берем свое снаряжение и часть добираем у Федора (местный). У него и ночуем. Мангальчик, мяско, вид……. А вообще, на второй день ноги гудят, то мы ездили на замки посмотреть и в Берегово покупаться, тоже здоровки. Рад если, кому мой отзыв помог.


21.02.2012 боб x
Каталися в неділю. Людей в год 10-13 багато, черга на малий крісельний підйомник. На його посадці мокрий транспортер і при підйомі лижі намерзають, а ще ну дуже незручний з нього зїзд.Можна кріслом при повороті отримати по ногах чи по спині.


20.02.2012 Алексей Горин x
Если у вас есть желание качественно испортить себе настроение - смело езжайте на плай. Там у вас есть шанс подпасть по подозрение о нарушении правил лишиться своего дневного скайпаса. Вас легко могут отправить на 3 буквы и никто не будет разбираться, что вас с кем-то перепутали и вы заплатили свои 200 грн просто зря. Есть также шанс принять участие в мордобое по этому поводу, если близко стояли и пытались по глупости отстоять свои права. Особенно приятные впечатления остались от усатого директора, который и принимает решения. Каждый год ездил на плай. А в этом году - последний раз. Горка крошечная. За что там платить 20 грн за 1 подъем непонятно. Куда угодно, - только не туда!


06.01.2012 Володимир x
Єдиний плюс курорту це близькість до Львова та Ужгорода. Якби приїхав туди наприклад з Киева, то забив би сам себе доскою. Траса коротка, людей багато, сервіс український, а ціни навіть не європейські. Зробив 20 підйомів, на що витратив 400 грн, за легенький перекус, ще 200. Ціни не відповідають сервісу та отриманому задоволенню. Праження ніби не катався, а стояв в черзі і піднімався на підйомнику.


13.01.2012 Ирина x
Думала что будет лучше. Очередь огроменная, с утра ждали минут 50, а днем и по пополтора-два часа люди на морозе ждут, почему нет большого помещения для ожидания-непонятно. Камер хранения для личных вещей нет, только для обуви-бред. Мало развлечений, нет снегоходов и квадроциклов, такая база с таким известным "хозяином" должна иметь это. Бистро-желает быть лучшим, запах как в столовке, наверное сэкономили на вытяжках. И цены не соответствуют вкусу и приготовлению.


29.12.2011 Ksenia x
Якщо їхати розважатися,а між тим кілька разів з`їхати-може бути.Якщо лише покататись-ні-ні-ні.За 2 год.-200 грн.з особи-дороге задоволення.Та вибору великого нема.На Буковель-далеко,на Красії нема снігу,на Тростян з новачками не поїдеш :(
Їздили 27 грудня.Траса працювала одна,людей майже не було,кілька груп дітей без лижів катались вверх-вниз на підйомнику,деякі-зі санками.Якщо є лишні гроші і ті,які лише вчаться їздити,щоб з`їхати 5-7 разів-можете їхати.


24.12.2011 MrFerro x
Вечер добрий:)
Тільки з Плаю, свою думку я казати не буду просто вискажу побачене а Ви собі самі її складете!
І так почнем з цінової політики абонименти на катання відмінили тепер тільки "поштучні" карточки 5 10 і 20 підйомів:) А тепер головніше КАРТОЧКА НА 20 ПІДЙОМІВ-400 грн (так-так 400:)) Притому катрочка має тайм ліміт 7 хв. Працює бугель і мала кріселка ВЕЛИКА КРІСЕЛКА НЕ ПРАЦЮЄ траса там зовсім не підготовлена. Не підготовленою я б тоже назвав і трасу під малою кріселкою де не де вкатано просто землю, маленькі брили снігу тоже на трасі присутні. Но зрештою кататись можна :D
Дякую.


22.12.2011 MrFerro x
Народ хто вже був на Плаю поділіться враженнями! Сніг? ціни?
дякую!


13.12.2011 Львовянин x
Минусы - громкая, однообразная музыка(один и тот же диск!) , очередь за прокатом снаряжения на полдня, к обеду - очередь на подьемники, очередь в кафе, маловато снега(погода не зимняя), слабенькие трассы. Остальное - все ПЛЮС!


09.03.2011 Ирина x
Были в Плае 04.03.2011 по 08.03.2011.
В целом хорошо, понравилось. Единственное, что мешало - это громкая музыка. В горах хочется слушать тишину...